Çamur Kürek Kurutucu

Changzhou Binda Kurutma Granülleme Equipment Co, Ltd güzel manzara ve rahat ulaşım ile Jiaoxi Antik Kenti, Zhenglu Kasabası yakınında yer almaktadır. Şirketimiz, kurutucular, karıştırıcılar ve granülatörlerin araştırma, geliştirme ve tasarımı konusunda uzmanlaşmış, 2007 yılında kurulmuştur. Ve imalat.
Teslimat süresini güçlendirmek için firmamız kesme ve katlama makineleri, kaynak makineleri, delme makineleri, freze makineleri, kesme makineleri ve lazer ekipmanları gibi eksiksiz donanım olanaklarına sahiptir.
Şirket, IS09001 sertifikası, meslek sağlığı sertifikası, kurumsal AAA kredi sertifikası, mikser, kürek kurutucu, titreşimli akışkan yataklı kurutucu, çamur kürek kurutucu, vakumlu tırmıklı kurutucu, yüksek hızlı santrifüj spreyli kurutucu, çift koni döner vakumlu kurutucu, öğütücü, döner flaş kurutucu, salıncak parçacık makinesi, yüksek hızlı karıştırma mekanizması granülatör, döner ekstrüzyon granülatör, disk sürekli kurutucu, Vidalı ekstrüzyon granülatör Avrupa Birliği CE sertifikasını geçtiã €‚
Şu anda tasarladığımız ve ürettiğimiz ekipmanlar, ilaç, gıda, kimya, seramik, metalurji, yem, biyolojik ve tarımsal ve yan ürünler gibi birçok önemli endüstriyel alanda derin işleme, modifiye nişasta üretim hatları, poliakrilamid kurutma üretim hatları gibi birçok önemli endüstriyel alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. , çamur kurutma vb.
Farklı teknolojik gereksinimlere göre kurutma, granülasyon ve karıştırma amacına ulaşılabilir. Ürünlerimiz kurutma serisi, granülasyon serisi, karıştırma serisi, kırma serisi, toz giderme serisi ve ısı kaynağı serisinden oluşmaktadır.
Çin'de yapılan özelleştirilmiş Çamur Kürek Kurutucu düşük fiyattan veya ucuz fiyata satın alınabilir. Binda Kurutma Granülleme Ekipmanları, Çin'deki sıcak bir Çamur Kürek Kurutucu üretici ve tedarikçidir. Ayrıca kendi markalarımız var ve toplu paketlemeyi de destekliyoruz. Şimdi sipariş versem, stokta var mı? elbette! Gerekirse, sadece fiyat listeleri değil, aynı zamanda teklifler de vereceğiz. Toptan satış yapmak istersem, bana ne kadar fiyat verirsiniz? Toptan satış miktarınız büyükse, fabrika fiyatını sağlayabiliriz. İstikrarlı performans olan istikrarlı kalite Çamur Kürek Kurutucu satın almak için fabrikamıza gelmenizi bekliyoruz. Bizden indirimli ürün satın alacağınızdan emin olabilirsiniz. Sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz, daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, şimdi bize danışabilirsiniz, size zamanında cevap vereceğiz!