Changzhou Binda Kurutma Granülleme Equipment Co, Ltd güzel manzara ve rahat ulaşım ile Jiaoxi Antik Kenti, Zhenglu Kasabası yakınında yer almaktadır. Şirketimiz, kurutucular, karıştırıcılar ve granülatörlerin araştırma, geliştirme ve tasarımı konusunda uzmanlaşmış, 2007 yılında kurulmuştur. Ve imalat.

Teslimat süresini güçlendirmek için firmamız kesme ve katlama makineleri, kaynak makineleri, delme makineleri, freze makineleri, kesme makineleri ve lazer ekipmanları gibi eksiksiz donanım olanaklarına sahiptir.

Şirket, IS09001 sertifikasını, iş sağlığı sertifikasını, kurumsal AAA kredi sertifikasını ve mikser ve kürek kurutucusu AB CE sertifikasını geçti. Tarım ve yan ürünleri kurutmak için yeni enerji tasarruflu fırın, 2015 yılında pratik bir patent aldı ve 2008 yılında Shenzhen'deydi Bir dış ticaret ofisi kurdu ve 2015 yılında Sincan'da bir ofis kurdu. Güçlü teknik gücü, olgun kurutma teknolojisi, mükemmel ürün kalitesi ve yüksek kaliteli satış sonrası hizmeti ile yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerinin güvenini ve desteğini kazanmıştır.

Şu anda tasarladığımız ve ürettiğimiz ekipmanlar, ilaç, gıda, kimya, seramik, metalurji, yem, biyolojik ve tarımsal ve yan ürünler gibi birçok önemli endüstriyel alanda derin işleme, modifiye nişasta üretim hatları, poliakrilamid kurutma üretim hatları gibi birçok önemli endüstriyel alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. , çamur kurutma vb.

Farklı teknolojik gereksinimlere göre kurutma, granülasyon ve karıştırma amacına ulaşılabilir. Ürünlerimiz kurutma serisi, granülasyon serisi, karıştırma serisi, kırma serisi, toz giderme serisi ve ısı kaynağı serisinden oluşmaktadır.

Şirket, "önce mükemmel kalite ve prestij" iş ilkesine bağlı kalır, bilimsel bir yönetim modelini benimser, yüksek kalite standartlarını uygular ve gelişmiş, enerji tasarrufu sağlayan, eksiksiz ve güvenilir tasarım şemaları formüle eden eksiksiz bir kalite yönetim sistemi seti oluşturur ve Mükemmel Satış Sonrası hizmet, müşteriler tarafından yaygın olarak övülmektedir.

Binda Dry'ın teknik tasarımı, teorik bilgi ve pratiğin birleşimine dayanır, daha hayati ürünleri sürekli olarak geliştirir ve iyileştirir, müşteri ihtiyaçlarına odaklanır, detaylarda sürekli olarak mükemmel değişiklikleri takip eder ve müşterilerle uzun vadeli iyi işbirliği ilişkileri kurar. Daha fazla değer alanı yaratmak için araştırıyor, çok çalışıyor ve her ihtiyacınızı karşılıyoruz...

"Binda insanları" sürekli takip, mükemmel itibar, üst düzey kalite, gerçekçi ve parlak yaratmak için yerli yeni ve eski müşterilerle yürekten işbirliği yapıyor.Binda Kurutma Kurum Kültürü

Güç, dikkatli inşaattan gelir; özgüven yüksek hedeflerden gelir!


Temel değerler:gerçeği arayan, yenilikçi, çalışkan, girişimci.

Kalite politikası:büyük bir kalite duvarı inşa etmek, amaç olarak müşteri memnuniyeti, geleceği yaratmak

Kurumsal ruh:dürüstlük, yenilikçilik ve geniş kapsamlı

Kurumsal hedefler: cesur, çalışkan, özverili ve mutlu, müşteri memnuniyeti ile ilerlemek

İş felsefesi:birleşik çabalar, kalite odaklı, önce müşteri

Yetenek kavramı:insanları tanımak ve iyilik yapmak, harika bir hayata ulaşmak

Kurumsal ilke:Kaliteye odaklanın, mükemmellik için çabalayın, güvenilirliği vurgulayın ve sözler verin.

Geliştirme stratejisi:İstikrarlı ve istikrarlı, birlikte çalışma, teknolojik yenilik

Güvenlik konsepti:güvenli üretim, önce yaşam, sürekli iyileştirme

Öğrenme felsefesi:metni ve nezaketi bilin, özenle çalışın, iyi düşünün, öğrendiklerinizi uygulayın

Hizmet konsepti:nazik, memnuniyetiniz bizim sonsuz arayışımızdır.